Dystrybucja energii elektrycznej

Dystrybucja energii elektrycznej prowadzona jest własnymi sieciami, na napięciu 0,4 kV oraz 15 kV, które z każdym rokiem zwiększają swój zasięg.


Sprzedaż energii elektrycznej

Sprzedaż energii elektrycznej


Sieci energetyczne

Projektujemy i budujemy sieci energetyczne.


Instalacje fotowoltaiczne

Zajmujemy się kompleksową  obsługą w zakresie instalacji fotowoltaicznych.  Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolnych.


Instalacje elektryczne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobywane podczas współpracy z firmami z wielu branż dla których wykonywaliśmy instalacje w przeróżnych obiektach.


Iluminacje

Znajomość dostępnych opraw oraz źródeł światła pozwala nam w perfekcyjny sposób podkreślić walory każdego obiektu. 
Projektujemy i wykonujemy iluminacje obiektów architektonicznych i inżynieryjnych, a także imprez plenerowych. Służymy pomocą w doborze opraw oraz źródeł światła.


Obsługa imprez masowych

Kompleksowa obsługa imprez masowych w energię elektryczną na terenie miasta Śrem i okolic.


Zasilanie rezerwowe

Nowoczesne zakłady wymagają ciągłości dostawy energii elektrycznej. W wielu przypadkach nawet krótkotrwałe przerwy w zasilaniu mogą powodować ogromne straty, a w szczególnych przypadkach nawet zagrożenie życia i zdrowia pracowników.Pomiary

Zgodnie z wymogami prawa budowlanego instalacje elektryczne w obiekcie podlegają okresowym kontrolom. W naszych usługach znajdą Państwo kompleksową ofertę przeglądów instalacji i sieci elektrycznych, którą przeprowadza wykwalifikowany personel przy wykorzystaniu najnowocześniejszej aparatury pomiarowej.


Analiza parametrów zasilania

Dokonujemy analizy jakości zasilania w zakresie parametrów energii elektrycznej, a także lokalizujemy źródła zakłóceń. Do wykonywania pomiarów wykorzystujemy nowoczesny przenośny analizator parametrów sieci PQ-Box 100.


Badania termowizyjne

Wykonujemy badania kamerą termowizyjną pozwalające na określenie stanu termicznych warunków pracy obiektów  
i urządzeń.


Konserwacja sieci i urządzeń

Instalacje i urządzenia elektryczne wymagają okresowych kontroli. Odpowiednio wcześnie podjęte działania prewencyjne zmniejszają ryzyko powstania poważnych i kosztownych awarii, które są powodem przestojów w produkcji.


Kompensacja mocy biernej

Właściwa gospodarka w zakresie energii biernej indukcyjnej jak i pojemnościowej pozwala uniknąć kar za ponadumowny pobór tej energii. Likwidacja przepływu prądów biernych poprawia warunki pracy sieci i instalacji na terenie zakładu.


Gospodarka energetyczna

Koszty związane z energią elektryczną to czuły punkt każdego odbiorcy. Prowadzona przez nas działalności w zakresie zarówno „dostawcy energii elektrycznej” jaki i „odbiorcy” pozwala zaoferować naszym klientom usługi w zakresie gospodarki energetycznej na najwyższym poziomie w oparciu o zdobytą wiedzę i doświadczenie przy obsłudze odbiorców o bardzo zróżnicowanym charakterze działalności.


Zmiana sprzedawcy

Zapewniamy bezpieczne przeprowadzenie procedury zmiany sprzedawcy. Zmiana sprzedawcy (TPA) poza korzyściami, niesie z sobą wiele kosztownych niebezpieczeństw dla odbiorcy. Pierwsze faktury, od sprzedawcy i operatora po dokonanej zmianie, obnażają zaniedbania które poczyniono chcąc skorzystać z TPA.


Pogotowie energetyczne

Świadczymy usługi pogotowia energetycznego dla zakładów przemysłowych. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji 24h/dobę, siedem dni w tygodniu.


Projektowanie

Wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji oraz utrzymania ruchu w zakładach działający w różnych sektorach gospodarki, umożliwia zaproponowanie rozwiązań najbardziej dopasowanych do Państwa potrzeb oraz uniknięcia problemów podczas realizacji inwestycji.Copyrights © 2021 Klak Energetyka. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Powered by Kentico CMS.